71 750 37 83biuro@coderia.plul. Ukraińska 1, 54-401 Wrocław
1 %
skuteczność odczytu dokumentów
1 %
zmniejszenie kosztów obsługi dokumentów
1 %
zwiększenie efektywności pracowników

SaldeoSMART

SaldeoSMART to nowoczesna aplikacja do odczytywanie dokumentów handlowych. Analizuje skanowane dokumenty Firmy (faktury sprzedażowe i kosztowe) oraz pobiera z nich potrzebne do księgowania informacje (daty, kwoty netto i VAT według stawek, dane kontrahenta, numer konta bankowego a także opcjonalnie pozycje towarowe z faktury).
Dzięki temu, odczytane faktury można zaimportować bezpośrednio do programu księgowego w tym również do systemu enova365, bez konieczności ich ręcznego przepisywania.

Jak to działa

Zeskanuj dokumenty i przekaż je do odczytania w SaldeoSMART

Dokumenty możesz załączać bezpośrednio ze skanera za pomocą aplikacji SaldeoPULPIT. Odczytywanie Dokumentów SaldeoSMART automatycznie odczyta dane z dokumentów księgowych, a po zakończeniu odczytywania poinformuje Cię o tym poprzez wiadomość email.

Zweryfikuj i zatwierdź otrzymane wyniki​

Już w SaldeoSMART możesz dokonać wstępnej dekretacji, poprzez nadanie dokumentom kategorii, opisów zdarzeń lub przydzielenie ich do odpowiedniego rejestru (dziennika). Dzięki temu przeniesienie do programu księgowego będzie szybkie i skuteczne.

Pobierz plik z dokumentami i zaimportuj je do programu księgowego

Dokumenty importowane są do programu księgowego zgodnie ze standardowymi mechanizmami programu i specyfikacją producenta programu. Tak, aby wczytanie dokumentów do programu pozwalało na ich właściwe księgowanie.

e-archiwum 24/7

Dokumenty przechowywane są w postaci plików elektronicznej, z których można generować dokumenty pdf z każdego miejsca i w każdym czasie. Dodatkowo program pozwala na generowanie elektronicznych przelewów, tworzenie raportów analitycznych i zestawień excel.

Dzięki SaldeoSMART

ograniczysz koszty

związane z przetwarzaniem dokumentów

oszczędzisz czas

wprowadzania dokumentów do programu

dokumenty 24/7

wszystkie dokumenty są dostępne w formie elektronicznej 24h/dobę

zwiększysz efektywność

pracy pracowników

obsłużysz więcej firm

w tym samym czasie

wyszukanie

dokumentu będzie niezwykle szybkie